Zeytinyağı hücreleri korur. Zeytinyağının içinde bulunan Oleiprine adlı madde sayesinde hücreler yenilerek kansere karşı hücreleri korur.

Anne sütündede bulunan E vitamini ve oleik asit içeriği ile organik zeytinyağı anne karnında ve doğumdan sonra bebeğin beyninin ve sinir sisteminin gelişimini de desteklediğinden, gebe ve emziren annelere özellikle yararlıdır.

Zeytin ağacının dalları, yaprakları ve reçinesi olduğu kadar, yağı da yıllardır ilaçların bileşimlerinde yer alan doğal maddelerden birisidir,

doğal bir ilaçtır.

İçeriğindeki antioksidanlar, A ve E vitamini sayesinde zeytiyağı cildinizi besler ve korur. 

Akdeniz tipi beslenmeyi uygulayan kişilerin daha sağlıklı bir hayat sürdükleri kanıtlanmıştır.

Küçükkuyu bölgesinin en kaliteli zeytinlerinden özel olarak hasat edilen, yere düşmesine izin verilmeden hemen sıkılan çok özel organik sızma zeytinyağıdır. İçerdiği antioksidan ve bol vitamin sağlık için oldukça faydalı olmasının yanı sıra baskın aroması ile üstün damak tadına hitap eder. Kahvaltı, salata, soğuk ve sıcak yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Serbest yağ asidi (oleik asit cinsinden) en çok 0.8 değeri ile kaliteli bir zeytinyağıdır. Güneş ışığı ve ısıdan koruyunuz. Üretiminde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmamıştır.

organik zeytinyağı

© 2015 O3Farm. Sitede yer alan bilgi ve görselleri kullanmak için lütfen izin isteyiniz. Web Tasarım Props&Co.

HER PLATFORMDA YANINIZDA!

O3 FARM İSTANBUL OFİSİ

Dünya Ticaret Merkezi

EGS Business Park

B2 Blok, No:8 / 104

34149, Yeşilköy,İSTANBUL

TURKEY

YASAL UYARILAR

O3 HAKKINDA

BASIN

+90 212 463 71 60

+90 286 752 12 83

BİZE ULAŞIN

  • White Instagram Icon
  • Facebook B&W

BİZİ TAKİP EDİN!