top of page
organik zeytinyağı

 

 

 

Zeytincilik bizim aile geleneğimiz. 7 kuşaktır sürdürdüğümüz bu gelenek bizi büyüten ve geliştiren her bir tecrübe ile O3 Farm markasını hayata geçirdi. Sürdürdüğümüz sağlıklı yaşam ve doğaya verdiğimiz değer ile biz bunu bir yaşam şekli haline getiriyor, yeni nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz. Büyüdüğümüz toprakların bize sunduğu zenginlikleri herkesle paylaşmak ve bu damak tadını bir ayrıcalık haline getirmek için sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimi O3 Farm markasında bir araya getiriyoruz.

 

''ZEYTİNYAĞI EMEK İSTER.

BİZİ FARKLI KILAN

ONA VERDİĞİMİZ DEĞERDİR.''

- O3 FARM

 

T O P R A K L A R I M I Z

 

03 Farm bir asır önce Çanakkale'nin Küçükkuyu bölgesinde büyük dedemizin sahip olduğu zeytin bahçelerinden doğdu. Gururumuz; lezzetli ve gurme zeytinlerimizi geleneksel metotlarla yetiştirmek, elle toplamak ve organik yöntemlerle sıkarak en üst seviye lezzete dönüştürebilmemizdir. Topraklarımız bir sonraki hasata kadar dinlendirilmekte, süreci hızlandırmak için bir müdahale yapılmamaktadır.

 

Anchor 5

 

D E N E Y İ M

7 nesildir artan

100 yılı aşkın bu tecrübe ve bilgi;

Türkiye’de organik zeytinciliğin ve organik zeytinyağı üretiminin

geldiği noktada 03 Farm markası ile buluştu.

2014 yılında, O3 Farm markasının kurucuları olan ailemiz, geleneksel zeytinyağı üretim

tekniğimizi koruyarak bu efsanevi lezzeti O3 Farm markası ile sizlerle buluşturmaya karar verdi.

Akdeniz mutfağının vazgeçilmez besin kaynağı zeytinyağının

uzun ve sağlıklı bir yaşam için gerekliliğinin farkındayız. İşte bu yüzden iyi ve kaliteli zeytinyağı üretmenin genç ve sağlıklı nesiller için önemini biliyoruz. Doğal topraklardan, geleneksel yöntemlerle en kaliteli zeytinyağını üretmeyi

ve onu ilk elden sofralara taşımayı

kendimize ilke edindik.

K Ü L T Ü R Ü M Ü Z

bizi biz yapan

bottom of page